Notify Message
Applications

Soulkarneyn

Status: REJECTED (Joined another guild)
Submitted on: Mar 02, 2017 at 10:13 PM

Kişisel Bilgileriniz

İsminiz, yaşınız, yaşadığınız şehir ve mesleğiniz :

Tayyip 21 Isparta Mimarlık linsans 4. sınıf

Cinsiyet

Erkek

Oyun İçi Bilgileriniz

Race and Class
Orc Shaman
Main Character dışında oynadığınız karakterleriniz varsa belirtiniz. (Level/Race/Class/Role) :

yok

Raid'lere katıldığınız Main rolünüz hakkında detaylı bilgi veriniz. (Off spec. tecrübeniz varsa belirtiniz) :

Rshaman , legion paketinin en saglam aoe heallerından biri olmakla beraber, basit olarak healing rain - stream totem eksik etme uygun fightlara gore chain heal spamla diyebiliriz. link-tide-ascendence gibi cok etkili cdleri bulunmakta bunun yanında ancestral guidence cloudburst gibi yine etkili cdleri mevcut tabi set4 bonusundan dolayı cloudburstu bazı fightlr dısında kullanmamaktayım , önceliğimiz mastery ve crit hot olarak sadece riptide ımız oldugu ve raidin canı %50 altındayken daha etkili oldugumuz icin haste e cok onem vermemekteyiz Raid icinde ozellikle link ten dolayı aktif raid kurtarıcı rolu oynamaktayız , tidal waves pasifi bize healing surge crit ve healing wave cd kazandırmakta bundandır ki genel manada manamızı korumak icin healing wave %50 can altı targetlarda healing surge kullanıyoruz tabi bunlar değişken offspec ime cok hakim değilim yeni kullanmaya basladım 40 trait olabildi .

Aktif şekilde WoW oynadığınız süre hakkında bilgi veriniz. Varsa; WoW Classic, TBC, WoTLK, Cataclysm, MoP, WoD tecrübelerinizi paylaşınız :

wow hayatıma TBC paketinde basladım ortaokul yıllarıma denk geldiği için soft raider bi guildde karazhan yapmaktaydık :). wotlk da daha aktif sekilde oynadım Twisting Nether serverında Sacrifice ardından dönemin önde gelen türk guildlerinden Destinationda raider olarak görev yaptım cataclysm e dps olarak baslamama ragmen cokta hosuma gitmemesiyle oyunu bıraktım, wod paketinde pvp yaparak devam ettim ve legionda tabiki heal olarak pve ye devam ediyorum

Daha önce bulunduğunuz Guild'lardan ayrılma sebepleriniz hakkında detaylı bilgi veriniz :

İş sebebiyle nighthold patchine kadar pug raid yapmaktaydım işten ayrılmam ve oyuna daha fazla vakit ayırabilmemden dolayı arkadasımın bulundugu glass cannon adlı guilde girdim en mhytic - nighthold hc-tov mh proggresslarında oynadım nh mh ilk boss un ardından contentlerdir beraber oynayan healing kadroları olmasından dolayı slot bulamadım ve kendilerinden izin isteyip ayrıldım , gm leri ile iletişime gecebilirsiniz, ardından rshamana ihtiyacı olan decimation legacy guildine gecis yaptım lakin ilk geldiğim hafta 2. bossta 30 tryın ardından raid katılımları dusmeye basladı ve hala bu sekilde devam ediyor. arkadas ortamları cok basarılı lakin proggress yapamamaktayız oyuna girip cıkmaktan yoruldum acıkcası :)

Yakın zamanda Mythic Combat Log'larınıza ait link veriniz (Örn; warcraftlogs) :

Bilgisayarınızın donanımı ve internet bağlantınız hakkında bilgi veriniz :

2 adet bilgisayarım mevcut 1i servise gittiği icin yedek laptopumu kullanıyorum laptop ta i7 4. nesil gtx960m ekran kartı 16gb ram 256 gb ssd bulunmakta Asus g771jw sizde bakabilirsiniz , pc performans sıkıntısı cekmemekteyim , internetim 16gb superonline lakin kişisel olarak kullandıgım için lag vb sorunlar yaşamıyorum

Size zaman olarak uymayan, katılamayacağınız raid günü var mı. Size uygun olmayan zaman aralıklarını belirtiniz :

ctesi ve salı aksamları ders calısmaktayım yogun sekilde diğer gunler musaitim

EMBRACE içinde size referans olabilecek birisi var mı, varsa belirtiniz :

yok :)

Neden EMBRACE üyesi olmak istiyorsunuz ve guild'dan beklentileriniz neler :

Aktif proggress yapan bir guildin parcası olmak istiyorum , guildden beklentim tabiki de oncelikle slot bulmak

Eklemek istediğiniz, kendiniz hakkında bahsetmek, detaylı bilgi vermek istedikleriniz :

proggress geregi ve sahsi hatalarımdan dolayı replace durumda saygı gostermekteyim ve raid saati bitene kadar online kalabilmekteyim. eglenceliyimdir uyum saglama sıkıntım yoktur. bazen fazla hırslı olabiliyorum tamamen kendime hırslanıyorum en ufak bir saygısızlık vb. göremezsiniz :) en yakın zamanda dönüş yaparsanız sevinirim :)

Comments

1 Comment

Walkingsteak
Normalde başvuru kabul alacak olmasına rağmen başvuru süresinde başka bir guilde girdiğiniz için başvuruyu kapatıyorum.

Please login to comment