Notify Message
Applications

Urbesterx

Status: REJECTED (Class is full)
Submitted on: Mar 02, 2017 at 09:25 PM

Kişisel Bilgileriniz

İsminiz, yaşınız, yaşadığınız şehir ve mesleğiniz :

Abdullah 25 Hatay Türk Telekom Tele-satış Uzmanı

Cinsiyet

Erkek

Oyun İçi Bilgileriniz

Race and Class
Blood Elf Warlock
Main Character'inize ait Armory link'i :

eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/urbesterx/simple

Main Character dışında oynadığınız karakterleriniz varsa belirtiniz. (Level/Race/Class/Role) :

Raid'lere katıldığınız Main rolünüz hakkında detaylı bilgi veriniz. (Off spec. tecrübeniz varsa belirtiniz) :

Main olarak Legion da Destro ve Affliction kullanıyorum. Detaya girecek olursak. Destro için prepot conflgratex2 immolate service doomguard 3x rift sonrası mümkün olduğunca fazla chaosbolt 1-2sn kalasıya immolate tazele boşlukta incinerate ve rift ve aynı döngü. Affli için prepot aoe fight ise seed of corruption rotasyonu. single ise siphon life talent rotasyonunu kullanıyorum. mümkün olduğunca 8+ ruh da affli artifact skilini kullanıyorum affli tamamen insiyatif meselesi diye düşünüyorum yani affli rotasyonu tartışılır.

Aktif şekilde WoW oynadığınız süre hakkında bilgi veriniz. Varsa; WoW Classic, TBC, WoTLK, Cataclysm, MoP, WoD tecrübelerinizi paylaşınız :

aktif olarak cata ve pandaria da oynadım heroic garrosha kadar embrace ile birlikte progresslerde bulundum. wod zamanı iş sebebi ile mecburi bir süre ara verdim oyuna. daha sonra afrikaya vs. gittim yine iş için. geldiğimde legion çıkmasına az bir süre kalmıştı ve şuanda yeniden aktif bir şekilde oynuyorum.

Daha önce bulunduğunuz Guild'lardan ayrılma sebepleriniz hakkında detaylı bilgi veriniz :

Eskiden bu guildin bir parçasıydım. iş sebebiyle ara vermemden sonra geldiğimde guildde değildim. tekrar başvurduğumda ise kadronun dolu olduğu söylendi. NoM guildine girdim ve orada panda bitimine 1 gün kala hc garrosh kestim ve cutting edge achivmentimi aldım. (hc garrosh kestiğimde işten 1 gün izin almıştım ve beşiktaşta adeks internet cafedeydim). wod zamanından yukarıda zaten bahsettim content bitimine çok az kala NoM guildi ile Legion da tekrardan Raider olmak istediğimi söyledim ancak onlarda kadronun (yedek kadro dahil) dolu olduğunu söyleyince mecbur yeni bir guild arayışı içerisine girdim ve kendimi. Big D Club diye bir guildde buldum. mythic illygnoth kesemeyince guild teker teker dağıldı. son damla kanına kadar bekledim ve ayrıldım. Liberty guildine geçtim EN Progressimi orada tamamladım. Ayrıca Mythic Odyn 3 defa kestim Liberty ile. Pek mutlu değildim o guildde çünkü çok farklı bir loot sistemi kullanılıyordu. kendi 6-7 kişilik tanıdık kadrosu vardı (reel sanırım) 5 ilvl upgrade bile olsa bis ihtiyacı olan adama item vermiyordu gidip tanıdığı kankasına veriyordu. Kendi çabalarımla üsütümü gearladım ancak bir noktadan sonra dps im yetersiz kaldığı için raidlere bile alınmaz oldum. item olmayınca dps de olmadı haliyle buradan da yollarımı ayırmak durumunda kaldım ve abimin guildine davet edildim. burada heroic nighthold progressimi tamamladım ve mythic skorpyron kestik. şuanki guildim softcore raid yapan bir guild ancak ben sıkı yönetim ve hardcore seviyorum. 2.bossda progress yapıyorduk ancak wipe sayısı fazla olunca guild kanamaya başladı ve şuanda 20kişilik mythic kadrosu çıkmıyor. 10-12 kişi kaldık herkes ayrılmaya başladı. heroic yapıyoruz buda benim işime gelmiyor. oyundan zevk almadıktan sonra oynamam daha iyi. mythic progress yapmak istiyorum. ait olduğum yer Embrace. Lütfen beni geri alın. Başlarda item sıkıntısı yüzünden dps im sizi tatmin etmeyebilir ancak zaman geçtikçe düzeleceği teminatını veriyorum. Yedek kadroya dahi alsanız razıyım. TS de discordda mythic progress yapanları dinlemek bile zevkli geliyor bana. guildde 20 kişi aynı anda achivment patlattığı zaman bile seviniyorum kendim yapmamış olsam bile bulunduğum guild başarmış oluyor ve buda beni mutlu ediyor.

Yakın zamanda Mythic Combat Log'larınıza ait link veriniz (Örn; warcraftlogs) :

Bilgisayarınızın donanımı ve internet bağlantınız hakkında bilgi veriniz :

toplamda 6 bilgisayarım var. en kötüsü 6.nesil i5 2gb ekran kartı 8gb ram. en iyisi Monster Laptopum. Türk Telekomda çalıştığımı zaten belirtmiştim. 50mbp/s bağlı 100 alıyorum :) ama yinede ne olur ne olmaz 1 yıllık wtfast aboneliğim var. MS World/Home 30u geçmez bende

Size zaman olarak uymayan, katılamayacağınız raid günü var mı. Size uygun olmayan zaman aralıklarını belirtiniz :

7 gün 8-12 tüm raidlere katılabilirim

EMBRACE içinde size referans olabilecek birisi var mı, varsa belirtiniz :

Eski üyelerden kim kaldı bilmiyorum, ama Kadir abi vardı geçen facebooktan konuştuk sanırsam bırakmış oyunu.

Neden EMBRACE üyesi olmak istiyorsunuz ve guild'dan beklentileriniz neler :

Çünkü ben bu guilde aitim. En baştan beri. İş ile ilgili sıkıntım kalmadı. hayatımı düzene soktum ve kaldığım yerden devam etmek istiyorum

Comments

3 Comments

Applicant
Applicant
" rel="colorbox">" />
Walkingsteak
Şu an main raid kadrosunda 3, rotasyonda da 2 warlock arkadaşımız bulunduğu için yeni warlock alımı yapılmamaktadır. Başvuru için teşekkürler.

Please login to comment